Now Reading:
Непобедените до момента “Добруджа 07” приемат у дома “Марек”
Full Article 2 minutes read

Последният мач от четвъртия кръг на Суперлигата при мъжете ще бъде изигран днес, 4 ноември.

Волейболистите на “Добруджа 07” приемат “Марек Юнион-Ивкони”, а срещата започва в 18:30 часа в Спортна зала “Добротица”. Мачът ще бъде предаван пряко по Diema Sport 2.

Двубоят се очертава като истинско дерби, след като и двата съперника имат амбиции за челни позиции в шампионата. Добричлии, водени от Пламен Христов, отбелязаха перфектен старт, като имат три победи и са без загубен гейм от изиграните срещи. Дупничани, водени от Виктор Карагьозов, отстъпиха на носителя на Суперкупата Хебър, но същевременно отбелязаха две чисти победи над класни съперници като Левски София и Монтана у дома.

Добруджанци играят силно на свой терен и традиционно ще разчитат на вярната си публика, като домакинският фактор е в голям плюс. Волейболистите от Дупница пък са изпълнени с мотивация да вземат максимума от гостуването, като се очаква интересен и непредсказуем двубой.

Резултати от останалите срещи, изиграните в четвърти кръг на Суперлигата:

• Нефтохимик 2010 – Славия – 3:1 (25:12, 25:27, 25:16, 25:13)
  • Арда – Черно море – 2:3 (23:25, 25:21, 25:21, 23:25, 12:15) (първа победа за “моряците”)
  • Дунав – Пирин – 3:2 (22:25, 24:26, 25:17, 25:20, 15:11)
  • Монтана – Левски – 2:3 (25:20, 22:25, 25:20, 19:25, 12:15)
  • ЦСКА – Хебър 2:3 (25:23, 17:25, 25:21, 16:25, 12:15)